Умови розміщення реклами в газеті "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста" м. Київ:

Інформація, яку надає рекламодавець в газету "Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого міста", повинна відповідати Закону України "Про рекламу" від 03.07.1996 року № 270/96-ВР із змінами і доповненнями, внесеними законами України на момент подачі рекламного оголошення.

Оголошення які містять інформацію про інтимні послуги не публікуються в газеті Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста.

Газета Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста


У рекламних оголошеннях газети "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста", в т.ч. рекламних модулях, що містять інформацію про види діяльності, що підлягають ліцензуванню, (зокрема - про прийом брухту металів, продажу медичних препаратів, наданні медичних, фінансових та юридичних послуг, роботи за кордоном, послуг пов'язаних із залученням коштів населення, автоперевезеннях і т.д .) повинен бути вказаний номер і дата видачі ліцензії, а також редакції повинна бути надана копія ліцензії. При її відсутності рекламні оголошення не публікуються у газеті "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста".

Відповідальність за зміст рекламних оголошень у газеті "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста" несе рекламодавець.

Готові оригінал-макети приймаються у встановлених розмірах (див. Ціна реклами в газету Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого міста" ) у форматі TIF (TIFF) з дозволом 300 dpi, кольорова модель Grayscale (або CMYK для кольорової реклами). При необхідності можна використовувати зовнішні архіватори типу RAR, ZIP. Площа мінімального блоку 1 / 16 сторінки. виготовлення оригінал-макету в газету "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста" - БЕЗКОШТОВНЕ.
Обов'язковою умовою публікації реклами в "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста" в обумовлені терміни є 100% передоплата.

 

жилой комплекс Бульвар Фонтанов
Для замовлення розміщення реклами в газеті "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста" або відразу в декількох газетах, Вам достатньо заповнити форму заявки, або зв'язатися з нами будь-яким іншим зручним способом.

тел.: (044) 247-77-04,
E-mail: 7070 @ ua.fm