Дякуємо, що відвідали цей сайт. Вас вітає газета об'яв «Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого мiста» (м. Київ) Покупцям газета Пропоную Оголошення допомагає зорієнтуватися в достатку товарів і послуг. Підприємці безпосередньо пропонують свої послуги та товари. Оперативна, точна і доступна реклама необхідна і продавцям, і покупцям. Інформація «Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого мiста» - довіряти можна.

Пропоную Оголошення


Свіжі оголошення друкованій версії газети Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого мiста оновлюються щотижня по понеділках (у день надходження газети).

Газета оголошень Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого мiста, створена для ефективної реклами ваших товарів і послуг. Ще далеко не всі, хто шукає собі товари або послуги, мають можливість пошуку інформації через глобальну мережу. Тим самим, подавши оголошення в газету Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого мiста, ви отримуєте можливість поширення вашої реклами серед потенційних покупців, що не користуються Інтернетом.

Газета оголошень Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого мiста - це друковане видання, тематика оголошень якого різнопланова. Ідея газети - донести потрібну інформацію до тих, хто хоче купити, продати або скористатись якими або послугами або запропонувати їх. А так само газета Пропоную Оголошення, допоможе потенційним клієнтам знайти цікаві для них товари або послуги. Подавши оголошення в газету тематичну Пропоную Оголошення можна так само вирішити проблему потеряшек, якщо раптом ви знайшли або втратили якусь річ або улюбленця.

Газета оголошень Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого мiста виходить у Києві!

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці компанії. Ваша реклама обов'язково знайде свого адресата на сторінках нашого видання.

ПОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ В ГАЗЕТУ Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого мiста З ФОТО можна, відправивши оголошення редактору газети.

Детально про розміщення оголошень, реклами і знижки в газеті Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого мiста Ви можете дізнатися у менеджера.

Формат: А3
Періодичність виходу: 50 разів на рік
Тип паперу: газетний, ЧБ
Тираж: 50000 примірників

Поширення кіоски "Союздруку", газетний ринок, виставки Києва, біля великих станцій метрополітену.
«Пропоную Оголошення» - це газета оголошень, яка безкоштовно поширюється!

Про газету оголошень «Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого мiста» переваги:

1. БЕЗКОШТОВНЕ розповсюдження!
2. Спеціалізоване видання з цільовою аудиторією!
3. Пряме попадання в руки до людей, яких цікавить саме ця тематика
4. Охоплення аудиторії - читаючої газети
5. Можливість подати приватне оголошення!
6. Розумні ціни на платну рекламу
7. А також, ми надаємо додаткові послуги для реклами ваших товарів і компаній. (З нами співпрацюють консультанти з реклами, фотографи, дизайнери)

Якщо рекламний макет у Вас є, то надсилайте файл на e-mail: 7070@uа.fm. Якщо макет необхідно розробити, введіть текст реклами та Ваші побажання в широке поле заявки, на основі якого наші дизайнери БЕЗКОШТОВНО намалюють рекламний макет.

 

Газета Пропоную Оголошення
Замовити розміщення реклами в газеті "Пропонуємо Оголошення про товари та послуги нашого міста"

Для розміщення реклами у виданні "Пропоную Оголошення про товари та послуги нашого міста" або декількох Вам достатньо заповнити заявку, яка буде оброблена нашими менеджерами протягом одного робочого дня. Якщо Вам необхідна консультація, індивідуальна добірка видань по регіону (-ам), складання медіаплану, а так само з інших питань, пов'язаних з розміщенням реклами, Ви можете зв'язатися з нами за

тел.: (044) 247-77-04,
E-mail: 7070 @ ua.fm